Фильтр Опций

Як вибрати найкращий купальник для своєї літньої відпустки?

Літній відпочинок передбачає велику кількість речей, які треба встигнути зробити до дня «ікс». Тому готуватися до пляжного періоду потрібно завчасно. Так ви вбережете себе від несподіванок, які можуть виникнути перед самою поїздкою. Це зіпсує ваші нерви та настрій. Саме тому підготовку варто розпочати з покупки однієї з найважливіших речей, якщо ви плануєте відпочинок біля моря чи в басейні – купальника. Ця частина гардеробу відповідає за дві речі: зручність та ваш стиль впродовж відпустки.

Оберіть правильний магазин

Виберіть магазин, де ви матимете доступ до найрізноманітніших брендів та стилів. Це збільшить ймовірність знайти купальник, який вам сподобається. Якщо у вас вкрай мало часу і ви не хочете витрачати години у пошуку ідеального купальника – завітайте в інтернет-магазин. Такий тип покупок зробить процес пошуку менш стресовим. Допоможе вам з вибором https://fashion4you.ua/kupalnik-v-bassejn/, тут ви знайдете великий вибір купальників.

Оберіть свій розмір

Розмір купальника не відповідає вашому розміру сукні. Варто пам’ятати, що краще брати на один розмір більший, ніж ваш повсякденний одяг. Так ви уникнете відчуття дискомфорту.

Зверніть увагу та форму вашого тіла

Дізнайтеся, яка у вас форма фігури («яблуко», «груша», «пісковий годинний» і т.д.), і обертайте купальник, який підкреслить ваші принади та допоможе замаскувати ті частини тіла, які вам не подобаються.

Зверніть увагу на тканину

Головні вимоги до тканини купальника це: стійкість до води і сонця, до механічного тертя, також купальник повинен швидко сохнути і пропускати повітря, що тіло дихало. І звичайно ж тканина не повинна подразнювати шкіру.

Придивіться до кольорової гами

Вдало обраний колір може додати потрібний штрих до купальника. Колір повинен відповідати вашому стилю: пастельні — для тих, хто не любить привертати багато уваги, сміливі та яскраві кольори, які ніколи не залишаться непоміченими. Вибирайте той, який вам подобається та підходить до вашого типу шкіри.

Не забувайте про комфорт

Лише у комфортному купальнику можна почуватися впевнено та чарівно. Тому найкраще вибирати зручні купальники. Якщо звертати увагу лише на критерій краси, то рано чи пізно ви не зможете терпіти те, що вам щось заважає, натирає чи перетискає. Це стовідсотково зіпсує ваш відпочинок.

Ідеальна кількість відкритого тіла

Пам’ятайте, що існує досить багато фасонів купальників, які допускають різну кількість відкритого тіла. Оберіть свій фасон, який не буде викликати дискомфорту.

Занадто низькі ціни

Якісні речі не можуть коштувати надто дешево. Якщо вам все ж попадуться спокусливі ціни – не спішіть з покупкою. Тому що наступного сезону доведеться купувати новий купальний костюм. Кращим варіантом буде придбати дорожчий якісний купальник, який ви зможете використовувати не один рік.

За матеріалами Fashion4you.ua