Фильтр Опций

7 причин зробити велосипедні прогулянки своєю звичкою

Цікаво, чи є серед нас люди, які не­­ вміють їздити на велосипеді? Напевно, є, але їх у будь-якому випадку менше тих, хто з дитинства освоїв цей екологічний і доступний вид транспорту. Велосипед має велику кількість переваг, починаючи з фінансової складової, закінчуючи користю для здоров’я. Не даремно все більше людей обирають велосипедні прогулянки, як фізичне навантаження, щоб покращити свій фізичний та емоційний стан.

То в чому основні переваги велосипедних прогулянок?

1.Велопрогулянки - важлива річ для здоров'я. Вчені впродовж 20 років спостерігали за 5 тисячами любителів щодня покрутити педалями. Виявилося, що фанати велоспорту живуть на п'ять років довше за інших. До того ж велопрогулянки зміцнюють серце, розвивають легені, тренують м'язи. У результаті зникає зайва вага. Всього за годину їзди на велосипеді ви втрачаєте 600 калорій.

2.Поїздка на велосипеді зранку допомагає швидше прокинутися. А завдяки регулярним фізичним навантаженням на велосипеді, ваш сон буде більш здоровим, і ви зможете легко прокинутися. Регулярні поїздки на велосипеді виводять з організму стресовий гормон - кортизол, який заважає вам заснути. Таким чином, велопрогулянки допомагають вам позбутися шкідливого безсоння.

3.Поїздки на велосипеді - найпростіший і швидкий спосіб отримати дозу гормонів щастя. Їзда на велосипеді, як і інші циклічні види спорту, - чудовий спосіб відволіктися від неприємних думок. Спробуйте проїхати хоча б пару кілометрів - все зайве з голови одразу ж вилетить з голови. Монотонні рухи, розмірене дихання - все це автоматично приводить до ладу думки і почуття.

4.А ви знаєте, що чим більше людей на велосипедах, тим безпечніше стає на дорогах? Водії на дорозі, де багато велосипедів, стають більш уважними, намагаються не порушувати правила і не перевищувати швидкість. Цей факт відзначений в багатьох європейських країнах, де на велосипеди пересідають все більша кількість дорослих і дітей.

5.Під час катання на велосипеді ваша кров інтенсивно збагачується киснем, який разом з іншими поживними речовинами надходить до клітин головного мозку і інших життєво важливих органів організму.

6.Катання на велосипеді дуже корисне для тренування очей. Ваш погляд постійно фокусується і переключається з предмета на предмет. Таке тренування очних м'язів знижує ризик виникнення короткозорості і загострює зір.

7.Ціни на велосипеди дуже демократичні і в обслуговуванні велосипеди kinetic, як правило, невибагливі. Якщо ви купили велосипед, вам не треба його щодня заправляти, не треба платити за страховку, а якщо в велосипеді щось зламається, то його ремонт не потребує надто великої суми.

Велосипедні прогулянки – це прекрасний варіант, якщо ви хочете привести думки до ладу та оздоровити свій організм. Проведений час на велосипеді забезпечить вас позитивними емоціями та великою порцією енергії.

< Пред.   След. >