Фильтр Опций

Що треба знати під час першої поїздки закордон, щоб вона минула без стресу

Поїздка закордон в перший раз – це нелегке випробування, яке вимагає немало часу та уваги до дрібних деталей. Хочеться добре відпочити й уникнути неприємностей, які можуть трапитися через незнання елементарних речей. Тому вперше закордон краще їхати, озброївшись корисною інформацією, яка може знадобитися у найбільш неочікуваний момент.

Ще до поїздки варто дізнатися номери телефонів українських посольств в тих країнах, які збираєтеся відвідати, щоб знати куди звертатися у непередбачуваній ситуації.

Багато туристів-початківців відчувають неспокій в очікуванні своєї першої перевірки документів на кордон. Але досить мати із собою набір необхідних для проходження контролю документів: закордонний паспорт, зворотні квитки, бронювання у готелі або контакти тих, у кого ви плануєте зупинятися, і медичну страховку, якщо у вас немає біометричного паспорта, тоді не забудьте про візу. Також варто бути в змозі чітко сформулювати мету вашого візиту, а також мати мінімальна кількість коштів, необхідних для перебування в конкретній країні. Ну і не забуваємо про візу якщо вона необхідна, ось наприклад Віза в Польщу

яка потрібна для легальної роботи в цій країні.

Не зберігайте гроші поруч з документами, не носіть багато грошей з собою. Завжди тримайте гроші розбитими на кілька сум, які будете зберігати в різних місцях. Це вбереже від неприємних ситуації, якщо все ж хитрі злодії дістануться до місця сховку.

Постарайтеся перед поїздкою знайти якомога більше інформації про країну, в яку їдете, починаючи від транспортних питань і закінчуючи пам'ятками та графіками роботи туристичних об'єктів, які вас цікавлять.

Завжди майте біля себе картку готелю. На ній зазвичай можна знайти, як дістатися до готелю. Або ви зможете показати жителям назву готелю і вони вже зможуть вам допомогти туди добратися.

Не соромтеся розпитувати адміністратора на ресепшені, куди варто піти й чи там буде безпечно для туристів. Адміністратори дадуть вам корисні поради та навіть намалюють карту.

І на сам кінець, варто бути обережнішим з випадковими людьми. Адже у багатьох країнах знайдуться ті, які хочуть нажитися на розслаблених туристах. Це не означає, що треба боятися людей, просто будьте уважні та стежте за своїми речами.

< Пред.   След. >