Фильтр Опций

Як басейн може покращити наше здоров’я та самопочуття?

Під час тренувань у басейні організм загартовується, а судини тренуються, нормалізується артеріальний тиск та зміцнюються глибокі м'язи спини і пресу, що дуже важливо для людей, які проводять за робочим столом більшу частину свого робочого дня.

Не всі люди можуть собі дозволити інтенсивні фізичні навантаження через проблеми зі здоров’ям або надлишкову вагу. Саме тут на допомогу приходить басейн, який покращить ваше здоров’я та самопочуття за допомогою нескладного навантаження. Також, для занять вам може знадобитись різне спортивне харчування, детальніше ви зможете побачити в інтернет магазині "Фітнес шоп"

Також обмін речовин прискорюється на 50-75%, адже різниця між температурою тіла та водним середовищем активізує обмінні процеси. Плавання ідеальний варіант для людей із зайвою вагою, артритом і проблемами з хребтом. Регулярні заняття у воді зроблять ваше тіло гнучким, витривалим і сильним. Також плавання в басейні робить думки ясними та відновляє тіло.

Стрес

Водні процедури допомагають позбутися стресу, нормалізувати сон і поліпшити настрій, адже стимулює вироблення ендорфінів. Це один з гормонів щастя, який нейтралізую наслідки стресу. Холестерин

Підтримувати баланс між «хорошим» і «поганим» холестерином допомагає фізична активність, у тому числі – плавання у басейні. Таке фізичне навантаження підходить для людей, які проблеми з холестерином, але не витримують довгих і виснажливих тренувань.

Астма

Під час плавання відбувається тренування та масаж дихальної системи, підвищуються її функціональні показники та опірність організму. До того ж в басейні підвищена вологість, що допомагає легше дихати людям із таким захворюванням. Тому цей вид спорту рекомендується при бронхіті та бронхіальній астмі.

Схуднення

Басейн – це чудове місце для тих, хто бореться із зайвою вагою. Це один з найефективніших видів фізичної активності, завдяки енерговитратності плавання добре підходять для схуднення. Наприклад, десятихвилинне плавання батерфляєм допомагає позбутися 150 калорій.

< Пред.   След. >