Фильтр Опций

Як спортивне харчування може допомогти під час схуднення

Втрата ваги – непросте завдання. Багато людей не отримують бажаного результату тому що не знають, що фізичні навантаження допоможуть лише за допомогою правильного раціону харчування. Необхідно дотримуватися дієти та режиму дня. Прискорити цей можна за допомогою спортивного харчування.

Таке харчування не може замінити фізичні вправи й збалансований раціон, а доповнює процес здобуття стрункого і підтягнутого тіла.

В залежності від використаних для їх створення компонентів, компоненти спортивного харчування можуть: сприяти поліпшенню показників витривалості; допомогти організму легше переносити силові навантаження; провокувати зростання м'язової маси; розганяти метаболізм. Для вибору тільки найкращого харчування рекомендуємо https://fitnutrition.ua/katalog/nutrend/ тут ви знайдете тільки найкраще

При цьому використовують кілька видів добавок. До першої групи належать жироспалювачі. Це препарати, які прискорюють клітинний метаболізм, підвищують температуру тіла, пригнічують надмірний апетит і уповільнюють процес розщеплення вуглеводів. Приймають данні препарати за пів години до їжі або під час інтенсивних занять у спортзалі.

Інший тип добавок – це L-карнітин. Він не тільки сприяє розщепленню ліпідних клітин, що містяться в жирових відкладеннях, але й виводить їх з кровотоку для майбутнього спалювання. Її приймають, як правило, двічі на день перед їжею. Протеїнові добавки, що містять мало вуглеводів, допомагають зберегти й зміцнити м'язові тканини під час збалансованих дієт. Протеїн також сприяє кращому засвоєнню амінокислот і швидкому розщепленню жирових клітин. Вживати його слід за дві години до тренування і через годину після.

Всі ці засоби будуть дієвими, тільки якщо не порушувати ці два правила. Перше: потрібно дотримуватися дієти, тобто забути про шкідливу їжу (прості вуглеводи, канцерогени) і часто пити чисту воду. По-друге, ви повинні тренуватися, інакше худнути ви не будете.

Але ви можете досягнути результату лише, якщо будете комплексно підходити до питання схуднення.

< Пред.   След. >